• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

"Розп'ятий хлопчик в трусиках": героїня сюжету поскаржилася на приниження в РФ

Галина Пишняк, яка в 2014 році розповідала російським пропагандистам про те, як українські військові нібито розіп'яли хлопчика в Слов'янську, поскаржилася на погане ставлення з боку росіян

Реклама на dsnews.ua

Про це вона сказала в коментарі російському телеканалу "Дождь", передає "ДС".

Пишняк розповіла, що в 2019 році разом зі своїм чоловіком, який раніше служив у спецпідрозділі "Беркут", отримала російське громадянство і зараз сім'я проживає в РФ.

При цьому вона поскаржилася на погане ставлення до її родини з боку росіян.

"За людей не вважають, хоча ми і громадяни Росії. Якщо дитина щось зробила, якщо діти посварилися — відразу: "Вали в свою Україну, тут тебе ніхто не чекав", — поскаржилася жінка.

За словами Пишняк, зйомки в сюжеті російських пропагандистів негативно відбилися на її родині і вона шкодує, що погодилася тоді дати коментар. При цьому вона наполягає, що історія з розп'яттям дитини в Слов'янську дійсно мала місце, але інші люди просто бояться розповідати "правду".

"Неправда, нехай буде неправда. Кожен має право на свою думку. Кажуть, у медалі є дві сторони — біла і чорна. Ну, хто бачив, хто там був — той знає, прекрасно знає. Навіть мої сусіди, там зі мною жили. Я єдина не побоялася сказати правду", — запевнила вона.

Раніше журналісти-розслідувачі довели, що історія з розп'ятим хлопчиком в Слов'янську є фейком. Пізніше це підтвердили і на "Першому каналі", але вибачення за брехню не принесли.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua