• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Савченко у Мінську проводила "сепаратні переговори" з ватажками "Л-ДНР", - Геращенко

Реклама на dsnews.ua

Колишній народний депутат України Надія Савченко після звільнення з російської вʼязниці неодноразово приїздила до Мінська, де проводила "сепаратні переговори" із ватажками невизнаних "ЛНР" і "ДНР"

Про це заявила чинний народний депутат ("Європейська солідарність"), колишній член Тристоронньої контактної групи у Мінську Ірина Геращенко, інформує "ДС".

"В Мінську, коли приїжджали на засідання ТКГ, нас зустрічали представники МЗС республіки, і не тільки МЗС. Готель "Президентський" був напічканий людьми специфічної зовнішності. Ми завжди знали, що всі наші розмови там пишуться. І передаються ФСБ. Але серед цих спостерігачів/наглядачів були різні люди", — написала вона сьогодні у себе в Facebook.

За її словами, один зі співробітників білоруської спецслужби в аеропорту нібито мимохідь повідомив, що "до Мінська пару годин тому прибули Захарченко і Плотницький, яких зустрічало російське посольство". Також, як стверджує Геращенко, того ж дня до Білорусі приїхала нардеп Надія Савченко. Про це повідомив той самий співробітник.

"Мене тоді дуже здивувала ця інформація, я одразу доповіла її ЛДК й негайно зателефонувала президенту Порошенку. Й досі згадую того хлопця, одного з приставлених до нас для збору інформації, який, як виявилося, нам таємно співчував. Він ризикував, передаючи мені інфо про сепаратні переговори Савченко з ватажками бойовиків, які ніколи не брали участі в роботі мінських груп. Тоді я вперше зрозуміла і повірила, що навіть серед службістів там є різні люди", — поділилася спогадами Геращенко. 

Коментарів самої Надії Савченко з приводу заяв Геращенко поки що не надходило.

Раніше Ірина Геращенко також заявила, що після подій у Білорусі українська влада має підняти питання в ОБСЄ й у "нормандському форматі" про зміну майданчика для мирних переговорів.

    Реклама на dsnews.ua