• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Сайт depo.ua відкриває другий сезон проекту "ВеСело"

Екіпаж проєкту "ВеСело" сайту depo.ua готовий відправитися в черговий марафон найдивовижнішими селами України: старт другого сезону відбудеться 31 травня 2021 року

Реклама на dsnews.ua

Кожне село по-своєму унікальне і дивовижне, але в проєкті "ВеСело" журналісти шукають не просто мальовничі, але ще й оптимістичні села — ті, в яких сьогодні, не дивлячись ні на що, життя бʼє ключем, звідки люди і не думають їхати.

Минулого року представники depo.ua відвідали шість сіл, докладно про них можна прочитати тут, але проєкт тільки набирає обертів, і на цей сезон у них ще більш амбітні плани.

Тепер журналісти вже не шукають цікаві села, вони самі "приходять" — надсилають свої заявки. Наступним пунктом призначення буде надзвичайно гарне село Новоставці з багатою 600-річною історією, розташоване в глибинці Хмельницької області. Сьогодні тут живе всього трохи більше тисячі чоловік — і при цьому кого тут тільки немає: і художники, і поети, і майстри різання по дереву, і співаки, і танцюристи, а ще — сім майстрів спорту з важкої атлетики, в тому числі — дворазовий чемпіон світу з гирьового спорту.

Як так виходить, що навіть ті, хто отримав міжнародне визнання, повертаються у своє село і далі живуть тут, разом будують дитячі майданчики, відкривають кафе, беруть участь в якихось грантах? Ось з цим журналісти й розберуться під час своєї першої подорожі, а по дорозі традиційно відвідають ще багато цікавих місць, розкажуть про маловідомі памʼятки та оцінять якість доріг і придорожньої інфраструктури, а також протестують абсолютно новеньку Skoda Octavia.

Як завжди, вся подорож буде супроводжуватися "щоденниками" в реальному часі в соціальних мережах.

    Реклама на dsnews.ua