• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Сайт Олімпіади в Токіо "повернув" Крим Україні (ФОТО)

На офіційному сайті Олімпіади-2020 в Токіо, яка стартує 23 липня, виправили мапу, на якій Крим був відокремлений від України кордоном

Реклама на dsnews.ua

Тепер кордону між півостровом і материковою частиною України немає, інформує "ДС".

Як повідомлялося, користувачі помітили, що на сайті Олімпіади в розділі "Розклад і результати" у нижньому правому куті є вікно під назвою Olympics Cheer Zone, в якому намальована мапа світу з Кримом, відокремленим від України кордоном. Міністерство закордонних справ України доручило посольствам у Швейцарії та Японії розібратися в цій ситуації. Згодом вікно Olympics Cheer Zone з мапою взагалі зникло з сайту.

У пʼятницю зранку, 23 липня, вікно зʼявилось знову, але вже з правильною картою, на якій Крим і Україна разом. Olympics Cheer Zone було створене для того, щоб уболівальники різних країн могли познайомитися та поспілкуватися за допомогою відеозвʼязку.

Разом з тим у соцмережах ігор немає ані вибачень, ані взагалі жодного коментаря про інцидент, зазначає "Українська правда".

Водночас російське пропагандистське видання РІА "Новости" пише, що взяло пояснення ситуації у Міжнародного олімпійського комітету.

"Це була прикра помилка провайдера, яку було негайно виправлено, щойно нам стало про це відомо, і за яку ми перепрошуємо", — цитує агентство представника МОК.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua