• EUR 42.8
  • GBP 49.9

Збірна України здобула перемогу над Румунією

Товариська зустріч пройшла в неділю на нейтральному полі в італійському Турині

Футболісти національної збірної України, які готуються до чемпіонату Європи, з рахунком 4:3 здобули вольову перемогу над командою Румунії, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Румуни першими забили - на 23-й хвилині відзначився Габріель Торже. До перерви відновив паритет Роман Зозуля, який забив м'яч "в роздягальню" на 43-й хвилині. Протягом першої 15-хвилинки другого тайму українці тричі змінили цифри на табло: Олександр Зінченко (48), Євген Коноплянка (55), Андрій Ярмоленко (60). Суперники "синьо-жовті" відповіли двома голами Дениса Алібека (75) і Миколу Станчу (85).

Наступний контрольний поєдинок збірна України проведе в п'ятницю, 3 червня, проти команди Албанії.

Нагадаємо, першими суперниками збірної України у групі З чемпіонату Європи будуть чинні чемпіони світу німці. Зустріч відбудеться 12 червня в Ліллі.

10 червня в матчі відкриття на "Стад-де-Франс" в Сен-Дені збірна Румунії зустрінеться з господарями Євро-2016 командою Франції.