Збірна України втратила перемогу над Туреччиною у відборі на ЧС-2018

В Коньї на полі "Торку Арена пройшов матч групового турніру відбору на ЧС-2018 між збірними Туреччини та України. Матч завершився з рахунком 2:2

Як передає "ДС", українці відкрили рахунок на 24-й хвилині. Ярмоленко реалізував пенальті за порушення правил проти Кравця.

Через три хвилини збірна України подвоїла рахунок. Ярмоленко класною передачею низом в чужій штрафній вивів Кравця один на один і той впевненим ударом відправив м'яч у ближній кут воріт.

Однак у компенсований час турки зуміли відіграти один м'яч. Чалханоглу навісив з кутового з лівого флангу в центр на лінію воротарського, де Озан Туфан ударом головою відправив м'яч у ціль.

У другому таймі господарі зуміли зрівняти рахунок. На 81-й хвилині Чалханоглу впевненим ударом з точки відправив м'яч рикошетом від штанги точно в ціль. Пенальті "заробив" Степаненко, порушивши правила проти Тосуна в своїй штрафній.

Туреччина - Україна 2:2

Голи: Туфан, 45+1, Чалханоглу, 81 (з пенальті) - Ярмоленко, 24, Кравець, 27

Туреччина: Бабаджан - Озбайраклы, Топрак, Балта (Айхан, 46), Еркін - Мор, Туфан (Шен, 77), Топал, Чалханоглу - Унал (Чигерчи, 46), Тосун

Україна: Пятов - Бутко, Кучер, Ордець, Соболь - Степаненко - Ярмоленко, Зінченко (Сидорчук, 46), Коваленко, Коноплянка (Петряк, 81) - Кравець (Зозуля, 73)

Попередження: Еркін, Чалханоглу, Мор - Ордець, Степаненко, Соболь, Зозуля