• USD 39.3
  • GBP 49.3

Збірна України поступилася Польщі в товариському поєдинку

Збірна України з футболу програла Польщі в контрольному матчі, який провела в рамках підготовки до Ліги націй

Поєдинок відбувся в Хожуві на Сілезькому стадіоні і завершився з рахунком 2:0, передає "ДС".

На поле ініціатива постійно переходила від однієї команди до іншої. В кінці першого тайму Кшиштоф Пентек забив гол після помилки воротаря Андрія Луніна, коли той далеко вийшов за межі карного майданчика на фланг і не зміг зупинити мʼяч, залишивши ворота порожніми.

У другому таймі Якуб Модер подвоїв перевагу поляків, вдало зігравши на добиванні.

Незважаючи на такий невдалий розвиток подій, збірна України продовжувала шукати можливості для того, щоб вразити ворота господарів поля. Особливо близькі до цього наші футболісти були на 76-й хвилині, коли Марлос точним пасом вивів один на один з воротарем Віктора Циганкова. Гол, здавалося, буде неминучий, але українець пробив поруч зі штангою. Ще раз на 87-й хвилині також неточно здалеку пробив Сергій Сидорчук.

Нагадаємо, раніше збірна України в рамках матчу Ліги націй обіграла збірну Іспанії з рахунком 1:0.