• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Вважають українців дебілами і тваринами": Професор київського вузу оскандалився дописом про євреїв

Реклама на dsnews.ua

Професор кафедри географії України Київського національного університету ім. Шевченко Петро Масляк заявив, що хасиди є "носіями коронавірусу в Ізраїлі", а євреї "вважають українців дебілами і тваринами"

Відповідний допис вчений опублікував у Facebook, передає "ДС".

Зокрема, 31 серпня Петро Масляк розповів, як став свідком того, як група євреїв без масок і без оплати пройшла в київське метро. За його словами, він кілька разів бачив, як у подібних випадки українців "тягнули до відділення".

"Розмовляв із цього приводу з євреями. Так вони українців узагалі вважають дебілами і тваринами. Кажуть: вибрати в Україні президентом етнічного єврея могли тільки скоти. Може, вони мають рацію? Євреї в Ізраїлі ніколи б не обрали президентом етнічного українця, бо їм не все одно", — написав викладач.

Також Масляк звинуватив президента Зеленського в "гласній чи негласній підтримці" хасидів.

"Хасиди, носії коронавірусц в Ізраїлі, маючи гласну або негласну підтримку президента-єврея, їдуть до України, незважаючи на заборони влади "для дурнів", і розносять цю заразу по всій країні. Тепер уже не тільки в Умані. І коли Україна вся вимре, то нам і звинувачувати нікого не можна. Масовий дебілізм дуже дорого коштує", — заявив Петро Масляк.

Відзначимо, що свій пост про хасидів професор приховав або видалив.

    Реклама на dsnews.ua