• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

SCM пропонує створити Штаб з економічного здоров'я України

Реклама на dsnews.ua
Коронавірус став причиною проблем у світовій економіці та економіці України

Карантинні заходи, спрямовані на збереження життя людей, неминуче ведуть до зниження економічної активності, йдеться в заяві SCM.

Влада більшості країн світу вживають активних заходів для запобігання економічної кризи. Україна - не виняток. Великий бізнес має намір активно допомагати владі. Компанія SCM звернулася з закликом до Президента і Прем'єр-міністра з ініціативою про створення Штабу з економічного здоров'я України.

У компанії говорять, що мета створення Штабу - спільними зусиллями влади і бізнесу знайти інструменти для збереження економічного здоров'я країни в нинішніх складних умовах.

SCM пропонує невідкладно розглянути на засіданні Штабу з економічного здоров'ю України заходи підтримки:

* населення;

* медицини;

* регіонів;

* малого і середнього бізнесу;

* базових галузей економіки.

У SCM запевняють, що готові делегувати своїх кращих професіоналів у Штаб по економічному здоров'я України. Також там закликали зробити це і інших представників великого національного бізнесу.

"Криза - це не тільки проблеми, але і можливості. Штаб з економічного здоров'я України має стати мозковим центром відродження нашої країни. Спільними зусиллями ми повинні зробити економіку України сильніше і стійкіше", - резюмували в компанії.

    Реклама на dsnews.ua