• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Ті, хто здали тест на антиген, усе одно йдуть на самоізоляцію: Чиновник розповів про проблему на КПВВ

Реклама на dsnews.ua

Необхідність піти на якийсь час на самоізоляцію після здачі експрес-тесту на антиген коронавірусу під час перетину КПВВ поки ще залишається, оскільки процедура зняття громадянина з контролю програми "Вдома" ще не вдосконалена

Про це під час брифінгу розповів директор департаменту цивільного захисту, мобілізації і оборони роботи ДонОДА Ігор Бойко, передає "ДС" із посиланням на Новини Донбасу.

«На жаль, на сьогодні ще механізм не визначений. Ті представники медичної служби, які перебувають на КПВВ, поки не мають доступу до програми, щоб одразу зняти цю людину з контролю», — сказав він.

Бойко зазначив, що після проходження паспортного контролю на території КПВВ і здачі тесту, ті, що перетинають лінію зіткнення, зобов'язані встановити програму «Вдома» і вирушити на самоізоляцію. Якщо ж установити додаток не дозволяють технічні можливості — на обсервацію.

"Після визначення позитивного чи негативного тесту, представники медичної служби зможуть вносити якісь зміни в програму "Вдома", — резюмував він.

Раніше в Міністерстві охорони здоров'я пояснювали, що результати експрес-тесту на антиген, проведені на КПВВ, будуть передаватися в Центр громадянського здоров'я, а звідти потрапляти в додаток «Вдома», завдяки чому самоізоляція буде припинятися автоматично. Однак на всю цю процедуру потрібен певний час — людина не зможе перервати самоізоляцію прямо на КПВВ в разі негативного результату тесту.

    Реклама на dsnews.ua