• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Сьогодні починає роботу інтернет-магазин Zara в Україні

Сьогодні Zara починає інтернет-продажу в Україні. Цією подією компанія знаменує новий етап у процесі розширення своїх повністю інтегрованих магазинів і онлайн-моделей на ринках країн, в яких веде бізнес Inditex Group
Реклама на dsnews.ua

Zara.com/ua запропонує українським інтернет-покупцям повний асортимент жіночих, чоловічих і дитячих колекцій, доступних в магазинах Zara, починаючи з осінньо-зимової кампанії 2019 року.

Zara.com/ua доступний українською, російською та англійською мовами для зручності користування і легкого оформлення покупок в Інтернеті. Ідея нашого онлайн-магазину полягає в тому, щоб клієнти могли інтуїтивно взаємодіяти з сервісом, переглядаючи різні розділи і категорії. Веб-сайт налаштований таким чином, щоб користувачі могли здійснювати покупки з будь-якого мобільного пристрою та будь-яких браузерів, доступних у країнах, де Zara присутня онлайн.

Клієнти також можуть отримати доступ до нового онлайн-магазину з допомогою програми Zara (версії для IOS і Android). Щоб зробити онлайн-покупки ще простіше, мобільна версія сайту і додаток Zara оснащені сервісом Corner Shop, який компонує останні розробки, тенденції та розповіді на головній сторінці, в поєднанні з колекціями Dress Time, Timeless, Мама і Join Life.

Завдяки нашій повністю інтегрованої моделі онлайн-покупці можуть отримувати придбані товари безпосередньо в магазині, вибрати доставку на будинок або на поштове відділення. За самовивіз із магазину додаткова плата не стягується. Стандартна доставка додому або до пункту видачі коштує 149 грн за умови купівлі товару на суму більш 1999 грн доставка безкоштовна. Орієнтовний час для всіх видів доставки складає 3-5 робочих днів в основних районах і 5-7 робочих днів для решти ринку. Оформити обмін або повернення придбаних товарів покупець може через Інтернет або у найближчому магазині протягом 30 днів.

Клієнти Zara в Україні зможуть користуватися тими ж каналами комунікації для обслуговування клієнтів, які вже є на їх внутрішньому ринку: контактним адресою електронної пошти і чатами для вирішення будь-яких питань і запитів, пов'язаних з транзакціями. Клієнти також мають можливість спілкуватися з компанією через профілі бренду Zara в соціальних мережах.

    Реклама на dsnews.ua