• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Сенцов: Угорський сепаратизм — це байки, імперським минулим живе лише Росія

Єдина країна, яка живе імперським минулим, — це Росія, а Угорщина не є загрозою для України

Олег Сенцов
Олег Сенцов
Реклама на dsnews.ua

Таку думку висловив режисер, колишній бранець Кремля Олег Сенцов на форумі ідей та рішень "Re:Open Zakarpattia", передає "ДС" із посиланням на Еспресо.TV.

"Щодо байки про угорський сепаратизм. Ми в Криму постійно чули, що татари — розпілідники сепаратизму. Казали, що вони тільки чекають моменту, щоб забрати Крим до Туреччини. Я чув цю тезу весь час. У Криму були навіть цілих 2 батальйони "Беркуту", яких готували проти якихось виступів, в той час, як у інших областях — по одній. На Майдані ми бачили цей кримський "Беркут", він був одним із найжорстокіших. А потім виявилося, що це не проблема, реальна загроза — це Росія, і проросійські громадяни, росіяни, які протягом 25 років незалежності всі ці тенденції підтримували. І не тільки дуже тісну економічну і політичну співпрацю, але й культурну у значній мірі. Те ж саме тут. Я коли чую про угорський сепаратизм, то переконую, що Австрія і Угорщина вже пережили імперську добу, є європейськими країнами. Є тільки одна країна, яка досі живе імперським минулим. Це Росія. Під своїм гнітом вона досі тримає понад 200 народів", — сказав він.

За словами Сенцова, мета України — це не тільки повернення Криму чи Донбасу, а й перезавантаження Росії як держави.

"Вона має позбутися частини своєї території, перезавантажитися. Щоб там з’явилася нова демократична держава, з якою можна будувати нормальні зв’язки", — заявив режисер.

Нагадаємо, раніше угорського депутата Лорінца Ночо не впустили до України та повідомили про заборону в'їзду на 3 роки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua