• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Сепаратиста з бази "Миротворця" виявили в Громадській раді при Міноборони

Реклама на dsnews.ua

До складу оновленої Громадської ради при Міністерстві оборони України, яка почала діяти в травні, потрапив сепаратист Олександр Лалак, внесений базу сайту "Миротворець"

Про це повідомили волонтери спільноти "Перший волонтерський" на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

За їх словами, Лалак є головою так званої Незалежної профспілки військовослужбовців України, головою "Національного фронту порятунку України" і головою руху "Пенсійна мобілізація силових структур".

При цьому волонтери зазначають, що жодна з цих організацій не зареєстрована органами юстиції України відповідно до чинного законодавства.

Вони кажуть, що показово і те, що Лалак внесений в базу сайту "Миротворець". Підставою для цього стало масове поширення ним в інтернеті кремлівських наративів, фейків пропаганди країни-агресора. Така діяльність одіозного спільника адептів "русского мира" була спрямована на внесення деструктива і дестабілізацію ситуації в Україні.

Адепт Кремля в Громадській раді при Міністерстві оборони УкраїниВ травні 2020 року розпочала діяльність оновлена...

Gepostet von Перший Волонтерський am Dienstag, 6. Oktober 2020

"З самого початку діяльності Громадської ради при Міністерстві оборони України Лалак зайняв руйнівну позицію, намагаючись зривати засідання і організовуючи скандали. Виявилося, що його проходження до складу ради пролобіював один з організаторів антимайдану 2013-2014 років Олег Калашніков. Саме він є товаришем і одногруппником Лалака і відомий як затятий ненависник України", — пояснили волонтери.

    Реклама на dsnews.ua