• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Сіра мишка: спливли нові деталі про Пасечнике-перебежчике з СБУ

Реклама на dsnews.ua
Новий ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник, який змінив на цій посаді Ігоря Теслярської, під час своєї служби в СБУ вважався зразковим співробітником

Про це розповів нардеп Сергій Шахов, передає "ДС" з посиланням на Радіо Свобода.

"Був дисциплінованим, тиха мишка, особливо нікуди не влазив. Але ми розуміємо служба СБУ, вона і в Африці служба СБУ. Настільки тиха була фігура, ніби під килимом, розумієте, лежав. Отримали його - і використовували як козир ", - сказав Шахов.

В СБУ також прокоментували дії свого колишнього колеги.

"Він зробив свій вибір, він зрадив державу і залишився на цій території. Мало того, що він залишився на тимчасово окупованій території, він взяв активну участь у формуванні так званого "МГБ ЛНР", який згодом і очолив", - заявив заступник голови СБУ Віктор Кононенко.

"Парадокс, але до 2014 року новий ватажок луганських бойовиків Пасічник був підполковником СБУ, боровся з контрабандою в Луганській області. Вважався непідкупним офіцером - у 2006-му затримав велику партію валюти, був нагороджений особисто президентом Ющенком. Але далі кар'єра не склалася. Пасічника відправили керувати управлінням по місту Стаханову", - йдеться у публікації ЗМІ.

Саме Стаханов з початком окупації Донбасу став одним з центрів проросійських рухів. Звідти родом бойовики "армії південно-сходу" - майбутні лідери угруповання "ЛНР" Болотов, Карякін і Рельке.

    Реклама на dsnews.ua