• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Сервіс Glovo і компанія Mastercard запустили кампанію зі збору коштів для благодійної організації СОС Дитячі Містечка Україна

Реклама на dsnews.ua

24 листопада 2020 р, Київ. — Сервіс кур’єрської доставки Glovo разом із компанією Mastercard розпочали благодійну кампанію, спрямовану на допомогу підопічним Міжнародної благодійної організації СОС Дитячі Містечка Україна

Із 23 до 29 листопада, з кожного замовлення Glovo, сплаченого карткою Mastercard®, частина коштів буде перераховуватися до організації СОС Дитячі Містечка Україна. Вартість послуг сервісу Glovo для користувачів залишиться незмінною. 

Замовляйте улюблені страви у Glovo та робіть добро не відволікаючись від звичних справ! Розмір зібраної суми буде залежати від кількості замовлень, здійснених у період кампанії. На зібрані кошти СОС Дитячі Містечка Україна забезпечить дітей та батьків з родин у складних життєвих обставинах необхідними речами, продуктами харчування та побутовими товарами щоденного вжитку. Cервіс Glovo здійснюватиме безкоштовну доставку потрібних товарів для підопічних фонду сімей. 

Благодійна організація СОС Дитячі Містечка проводить комплексну діяльність з попередження сирітства в Україні з 2003 року. Організація має численну кількість програм, які спрямовані на допомогу родинам у складних життєвих обставинах, розвиває сімейні форми виховання для дітей, які позбавлені батьківського піклування та різнобічно підтримує молодь з числа сиріт та родин у кризі. Таким чином, мета організації, у першу чергу, допомогти вразливим сім’ям, щоб діти зростали у колі рідних. У протилежному випадку СОС Дитячі Містечка забезпечує повноцінну заміну у сімейних формах виховання, керуючись інтересами дітей, а також готує їх до самостійного життя та підтримує після досягнення повноліття. 

Сервіс Glovo та СОС Дитячі Містечка Україна оголосили про старт партнерства у травні 2020 року. Впродовж гострої фази карантину навесні цього року сервіс Glovo покривав витрати замовлення з бабблу «Супермаркети» та забезпечував їх безкоштовну доставку для 37 підопічних фонду сімей. Наступну кампанію з підтримки фонду сервіс проводить у співпраці зі своїм партнером компанією Mastercard. 

Допомогти підопічним фонду СОС Дитячі Містечка можна зробивши замовлення в додатках Glovo в App Store або Google Play.

Про МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна

СОС Дитячі Містечка Україна — благодійна недержавна організація, що розпочала діяльність у 2003 році та реалізує програми допомоги дітям-сиротам та родинам у кризі в Київській та Луганській областях. Організація працює задля попередження сирітства в Україні, розвитку сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримки молоді, яка виходить з-під опіки. 

СОС Дитячі Містечка Україна є членом міжнародної федерації SOS Children’s Villages International (SOS Kinderdorf), що працює в 136 країнах та територіях світу з 1949 року. Організація працює відповідно до конвенції ООН про права дитини та поширює її принципи. За 17 років роботи в Україні завдяки роботі фонду понад 80 тис. дітей та дорослих отримали допомогу, понад 250 дітей отримали нові родини, понад 5 тис. дітей залишилися у рідних сім’ях та отримують належне батьківське піклування.

    Реклама на dsnews.ua