• USD 29.3
 • EUR 30.9
 • GBP 36.5
Спецпроєкти

Мережа стоматологий Люмі-Дент у Києві — про компанію

У якісній роботі не може бути застою. Тому для активного розвитку будь-якої медичної діяльності потрібні передові ресурси та бажання, підкріплене реальними можливостями

Реклама на dsnews.ua

Мережа стоматологічних клінік Люмі-Дент спеціалізується на наданні комплексних послуг в області якісної діагностики, протезування та лікування зубів в Києві.

Історія створення компанії

Засновником компанії є Дудко Валерій Джонович — досвідчений фахівець-стоматолог, який закінчив Медичний Університет ім. Богомольця ще в 1997 році. У цей же час він відкрив свій перший приватний кабінет, працював стоматологом-ортопедом в Києві в ТМО Дарницького району.

Отриманий практичний досвід і бажання розвиватися дозволили Валерію Дудко стати одним із співзасновників ще однієї клініки в Києві у 2006 році.

Всі ці етапи були початком великого професійного шляху. Зустріч з бізнесменом А. Положим відкрила для Валерія Джоновича перспективні можливості. Артуру Положому була запропонована посада директора тільки-но створеної компанії "Люмі-Дент".

Разом вони почали будівництво першої клініки "Люмі-Дент" у Києві, яка відкрила свої двері у 2013 році на вул. Анни Ахматової, д. 14А.

Реклама на dsnews.ua

Бізнес стрімко розвивався. Від самого початку компанія вибрала свій шлях, який відрізняв її від багатьох інших.

Цілі були цілком амбітними: не допустити незадоволених пацієнтів і надати їм можливість обирати по-справжньому якісні послуги. Стояло завдання створити мережу сучасних стоматологій, обʼєднавши практичний досвід і технології.

З 2013 по 2017 роки було відкрито вже 9 лікарських кабінетів. А у 2018 році прийняла пацієнтів ще одна нова стоматологічна клініка "Люмі-Дент" на Оболоні. На даний момент вона має 6 лікарських кабінетів.

Місія, цінності

Місія мережі наших стоматологічних клінік — покращувати якість життя кожного пацієнта, зберігаючи здоровʼя і здоровʼя їхніх зубів. У своїй роботі ми спираємося на багаторічний досвід, корпоративний професіоналізм і інноваційні технології.

У нашому штаті працюють кваліфіковані фахівці: стоматологи-ортопеди (зубні протезисти), терапевти, хірурги, ортодонти. Всі вони постійно вдосконалюють свої навички, відносять до своєї справи максимально відповідально і серйозно.

Цінності мережі клінік "Люмі-Дент":

 • Інновації. Не просто використання нових технологій, а можливість підбирати оптимальні рішення для досягнення ефективного результату.
 • Удосконалення. Ми робимо ставку на постійний активний розвиток.
 • Відповідальність. Наша компанія відповідає за якість сервісу, за команду і за безпеку кожного пацієнта.

Ми не тільки за індивідуальний підхід до кожного нашого фахівця і пацієнта, але і за особливе ставлення до людей взагалі. Саме тому наша мережа стоматологічних клінік постійно бере участь в соціальних проектах, займається благодійністю.

Статистика на 2020 рік

 • У компанії працюють 512 співробітників;
 • У штаті 52 лікаря стоматолога;
 • За минулий рік прийнято понад 43 000 пацієнтів;
 • Встановлено близько 700 брекет-систем;
 • Встановлено понад 850 керамічних вінірів;
 • Встановлено близько 1300 зубних імплантів;
 • Зроблено понад 3600 професійних чисток зубів;
 • Проведено понад 950 лазерних відбілювань зубів.

Благодійність, соціальні проекти

Ми займаємося і надаємо посильну допомогу міському київському дитячому будинку "Берізка", в якому перебувають на медико-соціальній реабілітації діти-сироти з органічними ураженнями нервової системи, діти, народжені ВІЛ-інфікованими матеріями, ВІЛ/СНІД-хворі діти від народження до 5 років. Ми передаємо необхідну побутову техніку, засоби гігієни, іграшки тощо

Нами запущений і просувається унікальний соціальний проект Scholarship. Він покликаний допомагати талановитій молоді в розвитку здібностей, надавати місця для стажування молодим фахівцям, надавати матеріальну підтримку для отримання гідної освіти тощо.

Кожен день для нашої мережі клінік "Люми-Дент" — це привід для вдосконалення і динамічного розширення масштабів своєї діяльності. Ми ставимо перед собою цілі та активно добиваємося їх, не нехтуючи клієнтами. На початку 2021 року в центрі Києва за адресою: вул. Левка Мацієвича 2/4 заплановано відкриття ще однієї клініки мережі, в якій буде працювати 8 лікарських кабінетів.

Визнання

У 2020 році компанія отримала 1 місце серед понад 350 претендентів в рейтингу "Народний бренд 2020" в номінації "Краща стоматологія в Києві". Рейтинг організовував портал 20.ua спільно з медіакорпорацією "RIA". Ми плануємо і далі вдосконалювати свій сервіс, надавати робочі місця колегам, активно займатися благодійністю і соціальними проектами. Тільки так і можна досягати цілей, а не плисти за течією!

Автор статті — лікар хірург-імплантолог Павлюченко Євген Юрійович

  Реклама на dsnews.ua