• USD 39
  • EUR 42.2
  • GBP 49.2

"Шахтар" вибив "Вольфсбург" з Ліги Європи та зіграє в ¼ фіналу

Донецький "Шахтар" у матчі проти німецького "Вольфсбурга" здобув перемогу з розгромним рахунком 3:0 і зіграє в ¼ фіналу Ліги Європи

Обидві команди втратили по одному гравцю по ходу матчу. На 67-й хвилині за зрив атаки червону картку отримав Давид Хочолова. Вже за дві хвилини Джон Брукс достроково залишив поле після другого попередження.

М'ячі були забиті вже під кінець зустрічі. Жуніор Мораєс оформив дубль (89, 90+3). Автором другого голу став Манор Соломон (90+1).

Чвертьфінал відбудеться 11 серпня на арені АуфШальке в Гельзенкірхені. "Шахтар" зустрінеться з переможцем пари "Базель" (Швейцарія) — "Айнтрахт" (Німеччина).

Відзначимо, попередній матч проти "Вольфсбурга" український клуб грав у Німеччині. Тоді "гірники" здобули перемогу з рахунком 2:1.