• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Шарій придбав віллу в Іспанії вартістю близько 1 млн євро, - ЗМІ (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Одіозний проросійський блогер Анатолій Шарій став власником розкішної вілли на березі моря в декількох десятках кілометрів від Барселони

Будинок розташований в мальовничому каталонському містечку Рода-де-Бара, повідомляє "ДС" з посиланням на "Слидство.Інфо".

У серпні 2019 року Анатолій Шарій став власником будинку площею 230 квадратних метрів на березі моря в місті Рода-де-Бара в Каталонії, Іспанія. Цю інформацію журналісти отримали з іспанського майнового реєстру. В описі нерухомості і земельної ділянки, якими володіє Анатолій Шарій, йдеться, що будинок складається з основного житлового поверху на 161 кв. м та підвального приміщення 69 кв. м. Навколо будинку є сад площею 5,2 сотки. Також у документі зазначено, що відразу за земельною ділянкою - пляж.

Сервіс Google Maps дозволяє побачити віллу ближче. Вона розташована на так званій першій лінії від пляжу його відділяє лише смуга зелених насаджень. На території вілли є басейн і невеликий сад з кущів, хвойних і пальмових дерев.

Правда, з появою українського власника вілла і територія навколо неї помітно змінилися. Актуальні фотографії будинку, які є в розпорядженні журналістів, показують, що замість декоративного огородження з кущів нові власники звели майже двометровий паркан. Можливо, з-за побоювань, що на територію вілли може хто-небудь пролізти, довелося позбутися величезного дерева. Також на паркані можна побачити попереджувальні знаки про охорону і відеоспостереження, а вікна з боку вулиці тепер заґратовані - навіть на другому поверсі.

З іспанського документу незрозуміло, як Анатолій Шарій став власником вілли, купив чи отримав в якихось інших умовах. Також не зазначена ціна об'єкта.

Місцеві сайти нерухомості пропонують схожі за розміром і розташуванням будинки в Рода-де-Барі за ціною в кілька сотень тисяч євро. Правда, будинків на першій лінії у відкритому продажі не було. Найближча з знайдених вілл біля моря (у оголошенні вказано, що до моря від неї 70 метрів) - втім, з великими будинком і садом - коштує 950 000 євро.

Ще один будинок подібного розміру з схожим на вигляд басейном, проте трохи більшим садом і подалі від моря, продають за 1 млн євро.

Як повідомляла "ДС", раніше Анатолій Шарій пригрозив президенту Володимиру Зеленському досліджувати його випорожнення і, ймовірно, навіть оприлюднити дані їх аналізу.

    Реклама на dsnews.ua