• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Шарій потрапив до реєстру боржників України

Реклама на dsnews.ua
Проросійський пропагандист Анатолій Шарій потрапив до реєстру боржників України за відмову заплатити судовий збір після програшу в суді в 2019 році

Про це повідомив екс-нардеп, член правління "Укрзалізниці" Сергій Лещенко, передає "ДС".

"Виявляється, Шарій потрапив до реєстру боржників України. Він відмовився заплатити гроші в український бюджет, до чого його зобов'язав український суд ще рік тому! В 2019-му Шарій і його партія подали позов у зв'язку з відмовою реєструвати його кандидатом у депутати. Але Шарій суд програв ще 10 липня минулого року, і той ухвалив стягнути з Шарія та його партії судовий збір. Пройшов рік, Шарій судовий збір не оплатив і зараз ці кошти стягуються примусово через виконавчу службу. Шарій потрапив на сайт боржників", - написав Лещенко у себе в Facebook.

Він зазначив, що сума зобов'язань Шарія перед бюджетом сміховинна, але, ймовірно, для нього принципово не платити.

"Таким ставленням Шарій показує, як він ставиться до українських громадян, які отримують зарплату з бюджету", - висловився Лещенко.

Крім того, він заявив, що недавно ознайомився з рішенням Верховного суду, "який дозволяє називати Його "кремлівським проектом" та блогером, якого "використовують його російські господарі". Про яке саме рішення ВС йде мова, він не уточнив.

Як повідомлялося, раніше ЗМІ з'ясували, що Шарій придбав віллу в Іспанії вартістю близько 1 млн євро.

    Реклама на dsnews.ua