• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Ще двом учасникам погрому на Банковій пом’якшили запобіжний захід

Іще двом учасникам акції на підтримку активіста Сергія Стерненка, що відбулася 20 березня під Офісом президента, пом’якшили запобіжний захід

ОПУ
ОПУ
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив організатор акції під ОПУ Сергій Філімонов у Facebook, передає "ДС".

"Давиду Гаджимурадову і Артему Лісовцю змінили запобіжні заходи на нічний домашній. Репресивні рішення Печерського суду розвалюються в апеляції", — написав він.

1 квітня Печерський суд Києва призначив домашній арешт Давиду Гаджмурадову і Артему Лісовцю. Їх підозрюють у тому, що вони підпалили табличку "Президент України". Лісовець та Гаджимурадов відкидали висунуті звинувачення. За підпалену табличку Гаджимурадову, крім "хуліганки", інкримінують також наругу над державними символами.

Як повідомляла "ДС" 20 березня під Офісом президента в Києві пройшла акція на підтримку активіста Сергія Стерненка, під час якої учасники мітингу палили фаєри і кидали шумові гранати. Протестувальники обмалювали вхід в ОПУ і побили в будівлі вікна.

В кінці квітня Київський міський апеляційний суд змінив запобіжний захід Сергієві Філімонову, якого слідство підозрює в хуліганстві під час акції під Офісом президента 20 березня: тепер у нього нічний домашній арешт.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua