• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Ще Лунтіку написати треба! Соцмережі кепкують з листа Зеленського Саріку

Реклама на dsnews.ua

Президент України наразився на критику користувачів соцмережі Facebook через свій дивний допис "про Саріка". Глава держави, яка знаходиться на межі конституційної кризи, вирішив відповісти другосортному російському режисерові

Користувачі соцмережі висміяли пост Зеленського, нагадавши про його мовчання з дійсно важливих для країни і суспільства речей, інформує "ДС".

Рано вранці 3 листопада Володимир Зеленський оприлюднив у Facebook, Instagram і Telegram розлогий пост, в якому звернувся до Саріка Андреасяна, звинувативши його у розповсюдженні пропагандистських фейків про причетність України до карабаського конфлікту. Той раніше опублікував у себе в Instagram пост, в якому звинуватив Україну в постачанні фосфорних бомб до Азербайджану.

Він також нагадав російському режисеру, з яким, до речі, співпрацював раніше, що той мовчки спостерігав за агресією проти України. Більш того, Зеленський промовчав з приводу заяви Саріка Андреасяна щодо Криму, але підкреслив, що його сина звати не Марком.

Користувачі Facebook миттю відреагували на недоречний, на їхню думку, допис президента. Станом на 14.00 пост Зеленського зібрав майже 11 200 переглядів і понад 4700 коментарів. На фоні великої кількості критичних, іронічних та дотепних коментарів пости на підтримку президента просто губляться.

"Дивовижний у нас президент. І дуже ранимий, по ходу. Коли особисте. А коли чужих людей стосується, нас, звичайних громадян, чи морпіхів загиблих, чи Андрія Антоненка (підозрюваний у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, — прим. "ДС") за ґратами, то, звичайно, можна якось і не звертати уваги на отетавотвсьо наше — листи, крики, прохання і біль", — написала Юлія Гончарова. Цей коментар зібрав майже 790 лайків.

"Правильно, ще листа Лунтіку і Монатіку написати треба на президентській сторінці. То ж дуже важливі речі в період війни і пандемії", — обурилася Anna Medvedovska. Цей допис зібрав майже 750 лайків.

"Так, Сарік, де був ти у 2014 році? От де я виступав і про кого жартував в той час, то вже всім відомо!" — прокоментував Александр Сердюк.

Реакція на пост Зеленського до Саріка
Реакція на пост Зеленського до Саріка

"Хто такий Сарік і що то за всім відома країна? Володя зранку задав задачу, цілий день фб буде її мусолити. Клас" — відреагувала Таня Швайка.

"А МЗС вже виступило з офіційною заявою стосовно Саріка?" — іронічно поцікавився Oleh Yermokhin.

"Про Ермака, Медведчука і Коломойського розкажи, якої країни цінності сповідують вони і під чию дудку танцюєш ти", — запитала Оксана Черненко.

"Ми ще з Ерікою не закінчили, а тут вже якийсь Сарік". — зауважив Єгор Кравець.

Реакція на пост Зеленського до Саріка
Реакція на пост Зеленського до Саріка
    Реклама на dsnews.ua