• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Шість регіонів України відповідають показникам "зеленої" зони карантину

В Україні усі регіони, крім Донецької області, знаходяться в "жовтій" зоні карантину, проте шість регіонів повністю відповідають показникам "зеленої" зони

В Україні шість регіонів відповідають нормам "зеленої" зони карантину
В Україні шість регіонів відповідають нормам "зеленої" зони карантину
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерства охорони здоровʼя, передає "ДС".

Так, "зеленій" зоні відповідають показники за відсотком від епідемічного порогу в Києві (32,9%), Вінницькій (41,3%), Закарпатській (49,8%), Київській (48,9%), Миколаївській (42%) і Полтавській (46,2%) областях. Вінницька область також відповідає "зеленій" зоні за коефіцієнтом виявлення випадків інфікування — 4,8%.

Зазначимо, "зелений" рівень дозволяє помʼякшити карантинні обмеження. Він встановлюється одночасно на всій території України, якщо:

  • захворюваність на грип та ГРВІ на території не менше 13 регіонів країни менше 50 відсотків епідемічного порогу;
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР і за визначенням антигену SARS-CoV — 2) — менше 5 відсотків.

Станом на 19 травня, в Україні лише Донецька область знаходиться в "помаранчевій" зоні, всі інші — "жовті".

Нагадаємо, станом на ранок 19 травня в Україні зафіксовано 5138 нових випадків коронавірусної хвороби, це на тисячу сорок три випадки більше, ніж напередодні вранці. Лідерами за кількістю нових випадків зараження коронавірусом стали Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Київська області та місто Київ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua