• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Шостий етап проєкту "ВеСело": як побудувати Європу в окремо взятому селі

Перший сезон проєкту "ВеСело" сайту depo.ua виходить на фінішну пряму

Проект "весело" сайту depo.ua
Проект "весело" сайту depo.ua
Реклама на dsnews.ua

Журналісти видання побачили багато чого, і, здавалося б, команду проєкту вже нічим не здивувати. Але як вам село, в якому живе трохи більше 1300 чоловік, і при цьому в ньому є власний туристичний маршрут по селу, прокат велосипедів, два гіда, свій етнографічний музей і народний хор? А як вам обсерваторія, тренажерний зал і система безконтактної оплати в школі? І це при тому, що ще кілька років тому село вважалося вимираючим? Неймовірно, правда?

Проєкт "ВеСело" вирушає в село Волоське Дніпропетровської області. Журналісти стартують 14 жовтня, в День захисника Вітчизни і в День козацтва, а значить в цьому епізоді буде багато всього, повʼязаного з козацькою славою.

"Буде цікаво! Наша команда на Chery Tiggo 8 відправиться в шлях в середу на світанку, і вже традиційно всі її переміщення будуть супроводжуватися щоденниками в реальному часі в наших соцмережах Facebook і Instagram. Повний звіт про поїздку зʼявиться трохи пізніше на сайті depo.ua, а в відеоверсії — на нашому каналі в YouTube. Волоське має всі шанси стати фіналістом сезону і отримати звання "Краще село 2020" — звичайно, якщо там і правда все так красиво. Перевіримо!", — пише видання.

    Реклама на dsnews.ua