• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Шкарлет назвав кількість українських шкіл із вуличними туалетами

Наразі у 467 школах учні та вчителі досі користуються туалетами на вулицях

Реклама на dsnews.ua

Про це очільник МОН Сергій Шкарлет повідомив під час брифінгу на Всеукраїнській серпневій конференції "Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху", передає "ДС" із посиланням на 24 канал.

За його словами, у 2020 році 512 шкіл потребували втручання у вуличні вбиральні, на сьогодні їх залишилося 467.

"Проте ми дозволили використовувати залишки освітньої субвенції на наступний рік, аби вуличні вбиральні довели до нормального стану", – сказав міністр освіти.

Зазначимо, що 1 січня 2021 року набрав чинності Санітарний регламент для шкіл, що передбачає норми облаштування туалетних кімнат і для учнів, і для працівників школи. Зокрема, Санрегламент не передбачає жодних інших туалетів, окрім внутрішніх.

Так, у закладах освіти повинні бути облаштовані внутрішні туалетні кімнати з підведеною холодною та гарячою водою, рідким милом та паперовими рушниками. Обов’язковими є двері в туалетних кабінках. Також мають бути окремі туалети для працівників школи.

Як повідомляла "ДС", станом на 2019 рік, близько 22,6% населення Росії не мало доступу до централізованої каналізації, більшість таких сімей користувалися вигрібними ямами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua