• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Шкарлет розповів, як школи в різних регіонах повертаються до навчання після локдауну

Реклама на dsnews.ua

З 25 січня в Україні діють карантинні обмеження, встановлені у грудні 2020 року, тож дитсадки та школи можуть працювати у звичному режимі

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет, передає "ДС".

"За оперативними даними, більшість шкіл вже розпочали освітній процес в очній формі (з частковим використанням змішаної та дистанційної форм). За парти повернулися учні (майже 100% шкіл – очний формат) Одеської, Хмельницької, Дніпропетровської, Волинської, Донецької, Чернігівської, Івано-Франківської, Житомирської областей та Києва", — зазначив він.

Від 99% до 91% шкіл повернулися до очного формату навчання в Черкаській, Луганській, Сумській, Київській, Миколаївській (у Миколаєві учні 1-4, 9 та 11 класів навчатимуться в очному режимі, решта – за змішаною формою), а також у Херсонській та Харківській областях. Від 70% до 58% шкіл працюють очно в Чернівецькій, Запорізькій і Кіровоградській областях.

На Полтавщині переважно змішана й дистанційна форми навчання. У Тернопільській області учні молодших класів відвідують уроки у звичному режимі, а школярі 5-11 класів навчаються за змішаною формою. У Вінницькій області 1-4 та 9-11 класи навчаються очно, 5-8 класи — у змішаному режимі. У Рівненській, Львівській та Закарпатській областях переважно очна та змішана, частково — дистанційна форми навчання.

"Заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти можна відвідувати групами не більш ніж 20 осіб", — нагадав Шкарлет.

Він також зауважив, що заборонено відвідування, якщо понад 50% здобувачів і персоналу — на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим COVID-19.

Як писала "ДС", в Україні планують повернути поділ на карантинні зони відповідно до темпів поширення COVID-19 в тому чи іншому регіоні.

    Реклама на dsnews.ua