• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Школа під Києвом приховувала дані про коронавірус у вчителів: правда розкрилася зі смертю директора

Реклама на dsnews.ua

5 жовтня в передмісті Києва Вишневому помер 49-річний директор Вишневського ліцею "Ідеал" (колишня Вишневська загальноосвітня школа №4) Володимир Коваленко. Офіційного висновку про причини смерті немає, але він проходив лікування в інфекційному відділенні Боярської районної лікарні

Про це повідомила заступниця директора ліцею з виховної роботи Алла Хомицька, передає "ДС" ыз посиланням на Українські новини.

У ліцеї стверджують, що в цьому навчальному закладі протягом останніх півтора тижнів відразу у кількох педагогів було виявлено коронавірус. Однак ці дані приховувалися від учнів та їхніх батьків, школа продовжувала роботу в штатному режимі.

"У нас тільки за тиждень були два педагоги з підтвердженим діагнозом, і ще двоє чекають на остаточні результати тестів. Вони відправлені на самоізоляцію. Ми кожен день доповідали ситуацію в район. Але нам відповідали, щоби ми не сіяли паніку. Мовляв, офіційно у вас коронавірусу немає, і ніхто нікого на карантин відправляти не має наміру", — поділилися джерела "Українських новин" у педагогічному колективі ліцею.

    Реклама на dsnews.ua