• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Шмигаль підвів підсумки локдауну

Реклама на dsnews.ua

Жорсткість карантинних обмежень в січні 2021 року позитивно відбилася на динаміці поширення коронавірусної інфекції в Україні

Про це повідомив у своєму Facebook премʼєр-міністр Денис Шмигаль, передає "ДС".

"Епідеміологи та інфекціоністи наголошують, що ситуацію із захворюваністю на коронавірус вдалося стабілізувати, а медичну систему дещо розвантажити. Якщо на початок грудня в лікарнях було майже 29 тисяч хворих на COVID-19, то зараз ця цифра менше ніж 19 тисяч людей", — написав він, відзначивши, що у всіх областях України зайняті менше 50% ліжок.

За словами премʼєра, за останні 4 місяці кількість ліжок з киснем збільшилася до 55 000, відпрацьовані нові ефективні маршрути госпіталізації хворих, розроблений чат-бот для лікарень для внесення кількості і типів вільних ліжок, оптимізована звітність для медустанов, де перебувають хворі на COVID-19.

Крім того, в регіони вже відвантажено додатково майже 1,5 млн експрес-тестів на коронавірус.

"Відбувається підготовка до можливого впровадження нової моделі адаптивного карантину, яка дозволить швидко реагувати на спалахи коронавірусу в окремих регіонах", — додав Шмигаль.

Як повідомляла "ДС", міністр охорони здоровʼя Максим Степанов заявив, що за час січневого локдауну вдалося розвантажити систему охорони здоровʼя.

    Реклама на dsnews.ua