• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Шмигаль вважає, що лікарні першої хвилі витримують наплив інфікованих COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Станом на суботу, 8 серпня, в більшості областей України лікарні першої хвилі справляються з помірним зростанням числа тих, хто захворів на коронавірусну інфекцію

Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив в інтерв'ю Радіо Свобода, передає "ДС".

У той же час, за словами Шмигаля, у трьох областях країни завантаженість лікарень перевищує 40%.

Прем'єр підкреслив, що найбільша завантаженість лікарень першої хвилі спостерігається в Закарпатській області — понад 60%, а у пікові дні - більше 70%.

За даними Шмигаля, рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я дозволяють домашнє лікування тих пацієнтів, у яких хвороба протікає в легкій формі, але у випадку потужного зростання хворих, уряд задіє лікарні другої хвилі.

"Ми розуміємо, що на осінь, в поєднанні з іншими епідеміями, наприклад грипу, ми можемо зіштовхнутися з великим зростанням захворюваності і великою кількістю людей, які будуть звертатися до медустанови", — зазначив глава українського уряду.

Нагадаємо, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що тенденції поширення коронавірусної хвороби у світі не є позитивними, і сьогодні в Європі починається друга хвиля. Україну вона також не мине стороною.

    Реклама на dsnews.ua