• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Шмигаль відзначився дивним привітанням з нагоди дня народження Шевченка

Премʼєр-міністр Денис Шмигаль вважає, що Тарас Шевченко, 207 років від дня народження якого Україна святкувала 9 березня, цілком міг би дожити до наших часів

Реклама на dsnews.ua

Принаймні, такий висновок можна зробити з повідомлення, яке було оприлюднено в Telegram-каналі та на Facebook-сторінці голови уряду, інформує "ДС".

Шмигаль не лишився осторонь "шевченкоманії" і висловився з приводу дня народження Кобзаря. Втім, щось пішло не так.

"Слово може бути сильнішим за зброю. Тарас Шевченко довів це своїм життєвим прикладом. Незламність духу й невпинна боротьба за свободу, які сповнюють рядки його творів, знайшли визнання у всьому світі. Сьогодні Тарасу Григоровичу виповнилося б 207 років", — йдеться у привітанні.

Хто є автором повідомлення, достеменно невідомо. Можливо, його написав не Шмигаль, а SMM-менеджер (піарник) або модератор каналу. Так чи інакше, а віддуватися доведеться саме премʼєр-міністру.

Користувачі соцмереж бурхливо і безжально відреагували на такий курйоз. Шмигалю вже навіть присвятили "поетичні рядки":

Втім, більшість коментаторів були менш прихильними до голови Кабміна.

"На думку нинішнього "зеленого" прем‘єр-міністра України Дениса Шмигаля, українці не вберегли Шевченка! А міг би ще жити і жити. Сьогодні святкував би 207 рік народження! У якій ще країні урядові СММники і PRники роблять з прем’єр-міністра посміховисько? Хоча очевидно, який прем’єр — така в нього і команда!" — написав у FB Андрій Ковальов.

"Наша влада не перестає дивувати. Шмигаль перевакцинувався, мабуть", — іронічно прокоментував політичний експерт Олексій Голобуцький.

Нагадаємо, раніше черговим "перлом" нагадав про себе колишній міністр економіки, а нині радник голови Офісу президента Тимофій Милованов. Так, коментуючи секс-скандал у ЦВК, він заявив, що "мати вібратор — це нормально". Також він розказав, як займався йогою біля гей-клубу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua