• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

Шмигаль закликав українців сидіти вдома на свята

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль закликав українців провести вдома Великдень і травневі свята, а також дотримуватися всіх карантинних обмежень

Реклама на dsnews.ua

Про це глава уряду заявив на засіданні Кабміну, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Наразі ми можемо говорити, що ситуація в Україні стабілізується не тільки з точки зору кількості нових випадків, а й з точки зору навантаження на медичну систему. Але те, що ми виходимо з чергової хвилі, не означає, що коронавірус зник. Це точно не означає, що ми можемо повернутися до масових гулянь, вечірок, скупчень людей. Ми маємо залишатися обачними та обережними. Особливо таку обачність та свідоме ставлення ми можемо показати під час травневих свят та Великодня. В ці дні ми закликаємо людей залишатися вдома", — сказав Шмигаль.

Він додав, що 23 квітня ситуація буде обговорюватися з Радою церков і релігійних організацій, і висловив упевненість, що всі підтримають ідею святкування Великодня з дотриманням протиепідемічних обмежень.

"Я хочу щоб українці почули і уряд, і місцеву владу, і своїх духовних, релігійних лідерів. Масові скупчення на Великдень можуть призвести до нової хвилі коронавірусу. Закликаю спільними зусиллями цього не допустити", — заявив Шмигаль.

Як повідомляла "ДС", Кабінет міністрів продовжив карантинні обмеження до 30 червня.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua