• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Штам "Дельта" виявили вже у 180 країнах світу, — ВООЗ

За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, штам коронавірусу типу "Дельта" зафіксували вже щонайменше у 180 країнах і територіях. Найпоширенішим залишається "Альфа"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ВООЗ.

"У всьому світі випадки варіанту "Альфа" були зареєстровані у 193 країнах, територіях або районах (жодної нової країни за минулий тиждень), тоді "Бета"-варіант виявили у 142 країнах (одна нова країна за минулий тиждень). Ще 96 країн (чотири нові країни) повідомили про випадки захворювання варіантом "Гамма". Щодо варіанту "Дельта", то станом на 14 вересня (його виявили — ред.) у 180 країнах (шість нових країн) у всіх шести регіонах ВООЗ", — йдеться у звіті.

В організації також повідомили, що за 6-12 вересня у світі зареєстрували близько 4 мільйони нових випадків зараження коронавірусом, що є першим значним скороченням тижневих випадків за понад два місяці.

Як повідомляла "ДС", за результатами дослідження COVID-вакцина Moderna виявилася найефективнішою проти штаму "Дельта". Також високу ефективність показав препарат компаній Pfizer і BioNTech.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua