• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Штурм каналу "Наш": учасник, який погрожував суїцидом в поліції, залишив відділення

Реклама на dsnews.ua

Затриманий учасник акції протесту під будівлею телеканалу "Наш" Олексій Сердюк, який погрожував вистрибнути з вікна Шевченківського відділення поліції, передумав і вже вийшов до журналістів

Відео його заяви оприлюднив Telegram-канал "PavlovskyNews", передає "ДС".

"Наша боротьба триває. Наша місія — закриття всіх ватних телеканалів… Поки ми воюємо на фронті, поки втрачаємо людей, вони (Росія-ред.) нам бʼють в спину", — сказав Сердюк.

Він також закликав людей активно протидіяти російській пропаганді, домагатися закриття проросійських телеканалів.

Відзначається, що Сердюк відмовився від ідеї вистрибнути з вікна, так як частина його вимог була задоволена. Зокрема, начальник Шевченківського управління поліції Валентин Галатенко і начальник превенції того ж управління Володимир Катруша були відсторонені від виконання службових обовʼязків на час службової перевірки.

Нагадаємо, вдень 4 лютого  представники "Національного корпусу" пішли на штурм офісу телеканалу "Наш", що належить українофобу, екс-"регіоналу" Євгена Мураєву.

Під час акції було затримано 4 учасники протесту і доставлені до відділення поліції. Один з них зміг вилізти на вікно і погрожувати самогубством. Сердюк вимагав негайної зустрічі з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим і закриття проросійського телеканалу "Наш".

    Реклама на dsnews.ua