• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Шуляк розповів, як горіла техніка силовиків і "Беркут"

Реклама на dsnews.ua
Під час протестних акцій на Майдані взимку 2013-2014 рр. 30% техніки силовиків було спалено, ще 50% - зіпсовано

Про це заявив екс-командувач Внутрішніх військ Станіслав Шуляк в ході видеодопроса по справі п'яти колишніх співробітників "Беркута", підозрюваних у розстрілі учасників Майдану, передає "ДС" з посиланням на Depo.ua.

Шуляк також розповів, що під час протестних акцій горіли співробітники "Беркута".

"Були випадки, коли люди в буквальному сенсі горіли. І для того, щоб гасити їх призначалися патрулі", - сказав Шуляк, відповідаючи на питання про діяльність патрулів на Майдані.

Як повідомляла "ДС", сьогодні Святошинський районний суд Києва проводить допит у режимі відеоконференції екс-командувача внутрішніми військами Станіслава Шуляка, як другого свідка у справі про розстріл активістів Майдану.

Зокрема, Шуляк заявив, що під час силового придушення протестних акцій на Майдані в лютому 2014 року нібито загинули 7 силовиків, ще 64 були поранені. Раніше він заявляв набагато більші цифри за загиблими спецназначенцам.

Станіслав Шуляк був командувачем внутрішніх військ МВС України з травня 2012 р. по лютий 2014 р. В березні 2014 р. він був оголошений у розшук. Шуляку інкримінують перевищення влади, що спричинило тяжкі наслідки, а також дезертирство.

    Реклама на dsnews.ua