• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Шуляк розповів, як прикордонники-зрадники випустили його в Росію

Реклама на dsnews.ua
Колишній командувач Внутрішніх військ МВС України Станіслав Шуляк повідомив, що безперешкодно виїхав в Росію в ніч з 26 на 27 лютого 2014 року

Про це він заявив, відповідаючи на питання прокурора під час видеодопроса по справі п'яти екс-співробітників "Беркута", обвинувачених у розстрілі Майдану, передає "ДС" з посиланням на "112 Україна".

За словами Шуляка, після 21 лютого він виїхав з Києва разом з підрозділом внутрішніх військ і прибув у Донецьк, щоб проконтролювати відновлення військ для виконання наказу по роззброєнню протестувальників.

22 лютого він прибув до Харкова, де нібито захворів і перебував дві доби в лікарні під чужим ім'ям. "Після цього я дізнався про призначення на мою посаду генерала Полторака, мені повідомили, що мене розшукують", - повідомив Шуляк.

"В ніч з 26 на 27 лютого я прибув на один з КПП східного регіону між Росією і Україною. Офіцери прикордонної служби, які знали мене в обличчя, безперешкодно дозволили мені покинути територію України", - сказав Шуляк.

Він стверджує, що прийняв рішення втекти з країни, тому що вважав, що нова влада спробує звести з ним рахунки.

Як повідомляла "ДС", раніше Шуляк заявив, що для силового придушення протестних акцій на Майдані в лютому 2014 року він вивів озброєний спецпідрозділ "Омега", до складу якого входили бійці з Криму і Донецька.

Він також розповів, як майданівці "підпалювали" техніку силовиків і співробітників "Беркута".

При цьому Шуляк не пам'ятає, навіщо викликали екс-президенту Віктору Януковичу вранці 20 лютого 2014 року

Шуляк також розповів, що в день розстрілу учасників Майдану 20 лютого 2014 року керував військами з території Адміністрації президента.

    Реклама на dsnews.ua