• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Маленькі дверцята в трусиках: найкращі фотожаби на ефір Наталії Мосейчук

Користувачі соцмереж не змогли залишитися осторонь крайнього ефіру політичного ток-шоу "Право на владу", ведучою якого є Наталія Мосейчук

Реклама на dsnews.ua

Річ у тім, що головним "персонажем" випуску стали розмальовані та розбиті вхідні двері до будівлі Офісу президента, які ведуча назвала "атрибутом суботніх протестів".

"Я б не сказала, що це — символ протестів, які сталися в суботу (20 березня, — прим. "ДС"). Я б сказала, що це — жертва протестів. І слава богу, що це жертва — не жива. Але так ми будемо крізь бите скло дивитися на ці події та думати, чи здатні ми домовитися і чути одне одного», — прокоментувала появу дверей Мосейчук на каналі олігарха Ігоря Коломойського.

Такий "перформанс", звісно, не міг залишитися поза увагою користувачів Facebook. Окрім намагань осмислити "таємний задум" ведучої, вони почали активно створювати фотожаби. "ДС" зібрала найкращі з них.

Добряче дісталося і заступнику міністра внутрішніх справ Антону Геращенку, який був присутній на ефірі.

Дехто з користувачів провів аналогію з російськими ЗМІ, порівнявши Наталю Мосейчук із кремлівською пропагандисткою Маргаритою Симоньян.

Як писала "ДС", увечері 20 березня біля Офісу президента в центрі Києві пройшла акція на підтримку активіста Сергія Стерненка, Учасники акції палили фаєри та кидали шумові гранати. Протестувальники також розмалювали вхід в ОПУ і побили вікна. В Офісі президента оцінили збиток, нанесений будівлі, у 2 млн гривень.

Під час акції на підтримку Стерненка поліція затримала активіста, ветерана АТО, співзасновника вінницького видавництва "Дім Химер" Влада Сорда. Йому загрожує до 7 років увʼязнення. 23 березня поліція вручила підозру лідеру руху "Гонор" Сергію Філімонову, якого підозрюють в організації заворушень біля будівлі Офісу президента.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua