• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Ситуація дика!" Відомий прихильник "ДНР" поскаржився на заборону в'їзду в ОРДО

Колишній пресаташе донецького футбольного клубу "Шахтар" Руслан Мармазов, котрий активно підтримує терористів "ДНР", не зміг потрапити в "республіку", бо його не пропустили так звані "прикордонники"

Руслан Мармазов
Руслан Мармазов
Реклама на dsnews.ua

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

За його словами, КПП РФ він перетнув вільно, а ось на блокпосту ОРДО його не пропустили.

«Приємний старший прапорщик, який не назвав прізвище, сказав, що в'їзд на територію "ДНР" мені заборонено. Ким, чому і все таке інше, зрозуміло, він не знає», — поскаржився фанат терористів.

Обурений Мармазов зазначив, що у нього є і «паспорт ДНР», і прописка в Донецьку, проте «побачити рідну домівку» йому можливості не дали.

«Ситуація дика, що викликає різні питання, які надходять і в публічному полі, і в приватку. Мене запросили в кімнатку, що відразу не обіцяло нічого доброго, і повідомили, що мені закрито в'їзд в ДНР. Я трохи здивувався. Вказав. що є громадянином ДНР. За цим паспортом я і в'їжджав. Прапорщик сказав, що нічого не знає. Все вирішують у МГБ», — обурився прихильник сепаратистів.

Крім того, він додав, що «не в найкращому настрої» повертається в Москву.

Нагадаємо, Мармазов керував пресслужбою "Шахтаря" з жовтня 2005 року до лютого 2015 року. З листопада 2017 року і до сьогодні працює у російських пропагандистів у системі МІА "Росія сьогодні". Відповідальний випусковий редактор проросійського сайту Україна.ру. Є членом так званого "Союзу журналістів "ДНР".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua