• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Росія набирає на Донбасі "миротворців" для Нагірного Карабаху, — розвідка

Реклама на dsnews.ua

На Донбасі російсько-окупаційні адміністрації вербують найманців з громадянством РФ для створення підрозділів, які виконуватимуть завдання у Нагірному Карабасі

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передає "ДС".

"На тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях здійснюється вербування осіб з російським громадянством з метою комплектування так званих "миротворчих" підрозділів для виконання завдань у Нагірному Карабасі", — йдеться у повідомленні.

Також, за даними розвідки, бойовики за розпорядженням російських кураторів продовжують заходи з прискорення процесу примусової паспортизації населення на тимчасово окупованій території Донбасу.

Як зазначається, наявність російського паспорту є обов’язковою умовою проходження військової служби у з’єднаннях і частинах першого та другого армійських корпусів російсько-окупаційних військ. Процес оформлення військовослужбовцями паспортів громадян РФ тримається російським командуванням на особливому контролі.

Нагадаємо, раніше постпред України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк заявив, що Росія, яка окупувала частини території України та Грузії, не має жодних підстав називати миротворцями своїх військових, відправлених до Нагірного Карабаху.

Як писала "ДС", 10 листопада до Вірменії прибули російські військовослужбовці підрозділів 15-ї миротворчої бригади.

    Реклама на dsnews.ua