• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Ситуація страшна": В ОРДО медики масово страйкують і звільняються з лікарень

Реклама на dsnews.ua

В ОРДО планується страйк медичних працівників

Про це повідомив місцевий блогер Артем Баровський («Простий солдат») у забороненій соцмережі ВКонтакте, передає "ДС" із посиланням на DonPress.

«Як би нам не вішало локшину на вуха "керівництво республіки" про повний контроль над "ковідною" ситуацією, жертви приховати вже не виходить. Чого очікувати далі? Невідомо!» — пише блогер.

Він зазначив, що в ОРДО катастрофічно не вистачає медикаментів, в лікарнях відмовляються приймати людей, бо не вистачає місць.

«Рядові лікарі і медсестри героїчно працюють на знос і, природньо, виявляють невдоволення, тому що навіть у цей особливо небезпечний період «міністерство охорони здоров'я ДНР» продовжує спокійно "рвати" виділені фінанси і списувати всі необхідні медикаменти для подальшого продажу. Загалом ситуація страшна!» — написав Баровський.

Лікарям, які працюють на тимчасово непідконтрольних українському уряду територіях Донецької області і хочуть звільнитися, не підписують заяви на звільнення. У пологовому будинку № 3 в Донецьку, який перекваліфікували під хворих на COVID-19, учора, 12 жовтня, на обхід у відділення ніхто не вийшов.

«Не збираються люди виходити і у вівторок-середу (13-14 жовтня, — ред.). Медики обурені тим, що по "республіканському" каналу кілька разів показали сюжет про те, що відділення готове до роботи з "коронавірусними" хворими. Ось реальна "готовність": немає халатів, комбінезонів, люди повинні ризикувати життям за жебрацькі зарплати», — ідеться в повідомленні.

    Реклама на dsnews.ua