• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Сивохо записав зухвале відеозвернення по Донбасу і адресував його владі (ВІДЕО)

Колишній радник секретаря РНБО України Сергій Сивохо запросив народних депутатів відвідати "сіру зону" на Донбасі

Сергій Сивохо
Сергій Сивохо
Реклама на dsnews.ua

Він записав відповідне відеозвернення з Опитного Донецької області, передає "ДС".

"Дорогі наші народні депутати! Ви все ніяк не можете відірвати свої ніжні точки від мʼяких крісел і приїхати сюди — в "сіру зону", де вже сьомий рік люди живуть в абсолютно диких умовах. Тут, в Опитному, над українцями, на мою думку, ставлять досліди — тут немає газу, немає води, тут немає електрики!" — сказав Сивохо.

Він також нагадав про плани народних депутатів провести виїзне засідання в "нульовій зоні" на Донбасі: "Приїжджайте сюди, тут багато зруйнованих будинків. Можна буде провести ніч, як ви і хотіли, посидьте в темряві, може на вас і зійде осяяння! Всі піддослідні українці чекають вас. Адже вони за вас голосували, ну, коли їм це було дозволено!".

У своєму відео Сивохо звертається до всіх нардепам, проте відомо, що візит на Донбас раніше планувала саме фракція "Слуга народу", але передумала нібито через стрімке поширення коронавируса Також він висловлює невдоволення з приводу скасування місцевих виборів на контрольованій Україною частині Донбасу. По суті, заяву Сивохо можна сприймати як критику чинної влади на чолі з президентом Володимиром Зеленським.

    Реклама на dsnews.ua