• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

Скандальна Хакамада відвідає Київ

Реклама на dsnews.ua
Російський політик Ірина Хакамада, яка пропонувала у 2014 році "викупити" Крим в України, виступить на бізнес-форумі в Києві

Про це повідомляється на сторінці Facebook компанії Taryan Group, яка організовує виступ політика, інформує "ДС".

"Хочемо анонсувати таємного спікера. Вперше за 6 років у Києві виступить довгоочікувана Ірина Хакамада. Вона, одна з найбільш затребуваних бізнес-тренерів, знає, як мотивувати людей реалізовувати мрії і жити в гармонії. Ірина, self-made woman, пройшла тернистий шлях життєвого досвіду, і саме спираючись на нього, будує свої виступи. Всі її рекомендації, техніки і гіпотези випробувані особисто. Ірина Хакамада автор безлічі книг, серед яких бестселер "Дао Життя. Майстер-клас від переконаного індивідуаліста", входить в ТОП 100 найвідоміших жінок світу за версією журналу Time, а також була в числі тисячі жінок планети, номінованих на Нобелівську премію Миру. Не пропусти унікальний виступ Ірини Хакамади на DreamBIG Forum! 27 лютого, Палац Спорту", - йдеться в повідомленні.

Раніше, в 2014 році, російський політик Ірина Хакамада пропонувала викупити Крим в України і так вийти з конфлікту, легалізувавши аннексированную територію в складі Росії. У 2017 році в інтерв'ю "Радіо Свобода" Хакамада підтвердила свою позицію.

    Реклама на dsnews.ua