• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

"Складне питання": міністр спорту не визначився щодо виклику до збірної спортсменів, які грають у Росії

Міністру спорту Вадиму Гутцайту "складно відповісти", чи підтримує він позицію, коли в національну збірну України не викликають гравців, які виступають і заробляють гроші в Росії

Вадим Гутцайт
Вадим Гутцайт / segodnya.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це Гутцайт сказав в інтервʼю "Громадському", передає "ДС".

У міністра спитали, чи схвалює він, зокрема, рішення в. о. головного тренера збірної з футболу Олександра Петракова не викликати в команду українських футболістів з чемпіонату Росії.

"Складно відповісти на це запитання. Якщо наш гравець — реально сильний футболіст, буде потім представляти Україну на чемпіонаті світу або Європи, забʼє один з найважливіших для нас голів, і потім український прапор підніматиметься у світі чи Європі… Знаєте, складне запитання", – зазначив Вадим Гутцайт.

На його думку, "потрібно дивитися – чи це реально сильний футболіст, чи допоможе він команді пройти далі, щоб Україна була на подіумі".

"Нам потрібно, щоб Україна була на подіумі", — заявив він.

В очільника Мінспорту уточнили, чи потрібно це, якщо спортсмен заробляє гроші в Росії, платить там податки, зокрема на армію, яка окупувала частину України та вбиває українців, Гутцайт повторив: "Це складне запитання".

"Над ним треба реально думати. Тут відразу не даси відповідь. Складно відповісти… Для мене більше батьківщина в серці. Не завжди гроші стоять на першому місці", — каже міністр.

Він також додав, що свого часу "вибрав для себе не гроші, а жити й працювати на батьківщині".

Як писала "ДС", Вадим Гутйацт казав, що участь українців спортсменів у змаганнях на території Росії не фінансується з державного бюджету, однак це особиста справа кожного спортсмена.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua