• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Скількох призвуть ВСУ з травня по липень: в Міноборони дали відповідь

Реклама на dsnews.ua
За травень і до липня у Збройні сили України в цілому закличуть 9 тисяч осіб

Про це повідомили в Міноборони на запит Укрінформу, передає "ДС".

"Згідно з розпорядженням Кабінету міністрів України від 26.02.2020 №179-р (із змінами) "Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у травні-липні 2020 року" буде призвано і відправлено для проходження строкової військової служби у Збройних сил України 9000 осіб", - йдеться в листі.

В цілому ж у травні-липні на строкову військову службу в Україні буде призвано 16 460 осіб. Крім згаданих 9 тисяч, які будуть служити в ЗСУ, в Нацгвардію закличуть 5 460, у Державну прикордонну службу - 1300, Державну спеціальну службу транспорту України - 700 осіб.

Відповідаючи на питання про можливу зміну строків проведення осіннього призову у зв'язку з карантином, в Міноборони повідомили, що зараз таке питання не розглядається.

Крім того, в оборонному відомстві уточнили, що перед початком осіннього призову буде внесений на розгляд уряду відповідний проект розпорядження, де буде визначатися чисельність громадян, які підлягають призову у жовтні-грудні 2020 року.

Як повідомлялося, весняний призов 2020 року перенесли на літо з-за пандемії коронавіруса.

    Реклама на dsnews.ua