• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

"Слуга" -антивакцинатор закликав пенсіонерів "лікуватися" від егоїстичності відмовою від м'яса (ВІДЕО)

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук заявив, що в Україні пенсіонери — егоїсти, тому що вони думають тільки про себе, а не про наступне покоління

Юрій Камельчук
Юрій Камельчук
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в ефірі телеканалу НАШ, передає "ДС".

В ефірі йшлося про заяву міністра соцполітики Марини Лазебної про те, що в квітні понад 10 млн пенсіонерів отримають одноразову доплату. В ефірі телеканалу провели опитування, за підсумками якого з'ясувалося, що більшість людей висловило думку, що держава повинна перш за все допомагати пенсіонерам, а не дітям або працездатним громадянам.

"Я зараз нарвуся на шквал критики. Я згоден із вами про деяку егоїстичність людей старшого покоління, які думають не про майбутнє, не про своїх дітей, а перш за все про себе. Це така невелика проблема в суспільстві, яка спочатку з'являється на такому дрібному рівні, але потім вона переростає в глобальні речі. Люди забувають, що таке жити разом, допомагати один одному", — заявив на це Камельчук.

На його думку, перше, що потрібно зробити пенсіонерам, — зрозуміти, що свої проблеми їм потрібно вирішувати самим.

"Друга річ також багатьом не сподобається. Я цього переконання дотримуюся майже 10 років — це зміна харчування, відмова від тваринної їжі і від м'яса. М'яса, яке з досліджень психологів, передає ген страху. Те, що споживають, тим ми і є", — додав Камельчук.

Нагадаємо, раніше член фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук заявляв, що не вірить в ефективність вакцин проти коронавірусної інфекції, боце захворювання, за його словами, вигадане.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua