"Слуга"-борець Беленюк повернувся у спорт та виграв турнір у Хорватії

Нардеп від "Слуги народу" Жан Беленюк переміг на Гран-прі Загреба з греко-римської боротьби

Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці Федерації греко-римської боротьби України, передає "ДС".

Так, депутат Верховної Ради не виступав на килимі з вересня 2019 року.

Жан Беленюк

Беленюк завоював нагороду у ваговій категорії до 87 кілограм. У фіналі спортсмен переміг представника Швеції Александра Степанетіча (9:1).

Також золоту медаль виграв інший представник України — Парвіз Насібов у ваговій категорії до 72 кілограм. У вирішальній сутичці він переміг Ахмета Їлмаз (3: 2) з Туреччини.

Срібним призером турніру також став українець — Микола Кучмій (130 кілограм). Кучмій через травму відмовився від фінальної сутички. Крім того, бронза у ваговій категорії до 82 кілограм на рахунку у ще одного українця Ярослава Фільчакова.