• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Слуга" Качура пояснив свою заяву про закупівлю російської вакцини від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура заявив, що Україна буде закуповувати вакцину від коронавірусу, яку рекомендує Всесвітня організація охорони здоров'я, незалежно від країн-виробника

Про це заявив нардеп в ефірі телеканалу "Україна 24", коментуючи свою заяву про можливу закупівлю російської вакцини від коронавірусау передає "ДС".

Качура заявив, що ЗМІ перекрутили зміст його слів: "Це був один з телеефірів великих ток-шоу. Я не сказав ніякої крамоли, але потім вона була вирвана з контексту й опублікована на деяких сайтах. Зараз багато засобів масової інформації або видаляють ці публікації, або змінюють, приводять у відповідність".

Нардеп також пояснив, що саме він мав на увазі.

"Я мав на увазі, що Україна буде закуповувати саме ту вакцину, яка буде рекомендована Всесвітньою організацією охорони здоровʼя, незалежно від того… хто буде виробником, якщо вона світовою спільнотою визнана. Тоді її можна буде купувати, тому що охорона здоровʼя кожного громадянина повинна стояти на першому місці", — підкреслив Качура.

Нардеп уточнив, що це була його особиста теза, яка "зараз відрізняється від тих, яких дотримується Офіс президента і Міністерство охорони здоровʼя".

Як повідомляла "ДС", раніше Олександр Качура допустив покупку російської вакцини від коронавірусу, зазначивши, що Україна купує багато товарів в РФ.

Нардеп від "Слуги народу" Єлизавета Богуцька назвала Качуру "тупим чоботом" за його слова про можливу закупівлю вакцини від коронавірусу в Росії.

    Реклама на dsnews.ua