• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Слуга" Камельчук, який назвав коронавірус вигадкою, знову осоромився

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат президентської фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук, який назвав COVID-19 вигадкою, висловився з приводу тестування

До критики в свою адресу Камельчук поставився філософськи, передає "ДС".

"Нехай критикують, значить зачепило", — сказав "слуга" народу "в коментарі PavlovskyNews.

Нардеп вважає, що результати тестів на коронавірус не мають підтверджень, адже "у них понад 120 показників": "Це як вітер на вулиці — тестувати на предмет мікробів. Їх там мільйони, але це не означає, що людина від них хворіє", — пояснив Камельчук.

Також депутат звернув увагу на статистику захворювань на грип та пневмонію в Україні й у світі, яка збігається з попередніми роками.

"Смертність в цьому році менше, ніж у минулому, а сам коронавірус ще у 2015 році в Африці лікували і знали ще в 1960-х роках", — упевнений Камельчук.

Висловив "слуга" свою експертну думку і з приводу вакцинації. "Вакцини, швидше за все, давно готові, але вони зараз посередині між експериментом і пустушкою. А їхня ефективність 70, 50, 30%. Зараз додержанням тільки ціну набивають. Безкоштовний сир тільки в мишоловці. Це про те, що нам збираються надати", — підсумував Камельчук.

Нагадаємо, раніше член фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук заявив, що не вірить в ефективність вакцин проти коронавірусної інфекції, аджек це захворювання, за його словами, вигадано. Примітно, що свою заяву він зробив в ефірі проросійського телеканалу "НАШ". Камельчук є член Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, обраний до парламенту за мажоритарним округом №124 (Львівська область), безпартійний.

    Реклама на dsnews.ua