• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Слуга" Мошенець назвала коронавірус різновидом біологічної зброї (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Нардепка від президентської фракції "Слуга народу" Олена Мошенець не виключає, що коронавірус — це один із різновидів біологічної зброї

Про це вона заявила в ефірі телеканалу НАШ, передає "ДС".

"Я не думаю, що це моя власна така думка. Але це думка з одного з документальних фільмів. Я не пам'ятаю, хто це сказав, але суть зводилася до того. Це було після Другої Світової війни. Один із лідерів — може, це був Черчілль, може, це був Трумен — коли спілкувалися зі Сталіним, вони говорили про те, що насправді все лежить навколо визначення демократія. Але ми не будемо пояснювати Сталіну, що означає демократія і в чому різниця комуністичного і капіталістичного підходу до цього поняття ... чим далі, тим більше ми розуміємо, що різниця ідеологічно в цих підходах. І всі війни вибудовуються навколо ідеології ... Змушена констатувати, що холодна війна з погрозами ядерною зброєю переходить (або перейшла) до біологічної зброї. Це для мене найгірше. Я би сказала, що зараз Китай вийшов на першу лінію", — заявила Мошенець.

На уточнююче питання, чи вважає вона коронавірус різновидом біологічної зброї, Мошенець відповіла, що розглядає таку можливість.

"Я розглядаю таку можливість, що це може бути одним із різновидів біологічної зброї. Про біологічну зброю, як і про ядерну зброю, йдеться вже багато десятиліть. Насправді ця зброя набагато гірша, ніж ядерна. Якщо ядерні боєголовки ми можемо порахувати — скільки їх, де і в яких країнах, то про те, що відбувається в лабораторіях і як це може вплинути на світову кон'юнктуру в майбутньому і подальші дії, тут сказати складніше. Коронавірус може бути хорошим прикладом того, як це може бути. Навіть без ядерної зброї", — сказала нардеп.

Нагадаємо, раніше член фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук заявив, що не вірить в ефективність вакцин проти коронавірусної інфекції, бо це захворювання, за його словами, вигадане.

    Реклама на dsnews.ua