• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Слуга народу" поступилася першим місцем в рейтингу політичних партій

Реклама на dsnews.ua

Якби вибори до Верховної Ради відбулися б найближчої неділі, до парламенту потрапили б партії ОПЗЖ, "Слуга народу", "Європейська солідарність" і "Батьківщина"

Про це свідчать результати опитування КМІС, на які посилається "ДС".

"Якби у парламентських виборах брали участь ці партії, найбільш імовірно прохідний бар’єр подолали б "ОПЗЖ" (партію підтримали б 23,1% серед респондентів, які визначилися з вибором), "Слуга народу" (20,9%), "ЄС" (14,1%) і "Батьківщина" (9,8%)", — йдеться у коментарі на сайті КМІС.

Зазначається, що балансують на межі проходження "Радикальна партія Олега Ляшка" (6,1%), "Українська стратегія Гройсмана" (5,2%) і "Сила і честь" (4,4%). Інші партії мають нижчу підтримку.

Крім того, згідно з опитуванням, 61,4% респондентів обов’язково взяли б участь у голосуванні. Ще 10,2% не впевнені, але скоріше проголосували б на виборах.

Дослідження проводилося з 27 січня до 1 лютого 2021 року Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС). Методом особистого інтерв’ю з використанням планшетів (САРІ) було опитано 1205 респондентів, що мешкають у 86 населених пунктах України. Статистична похибка вибірки не перевищує: 2,9% — для показників, близьких до 50%, 2,5% — для показників, близьких до 25%, 1,9% — для показників, близьких до 12%, 1,3% — для показників, близьких до 5%.

Раніше "ДС" писала, що Володимир Зеленський, за деякими даними, серйозно розглядає можливість балотуватися на другий президентський термін.

    Реклама на dsnews.ua