• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

"Слуга" Радуцький пояснив мету карантину вихідного дня (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Якщо в результаті карантину вихідного дня кількість хворих на добу скоротиться до 7-8 тисяч, то запроваджені заходи будуть вважати ефективними

Про це в ефірі телеканалу 1+1 заявив народний депутат фракції "Слуга народу", голова парламентського комітету здоровʼя нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький, передає "ДС".

"Якщо ми побачимо, в результаті карантину вихідного дня, що у нас приблизно за тиждень буде триматися рівень 7-8 тисяч на добу, значить, це було не погано, 7-8 тисяч — це менше госпіталізацій, це дасть можливість відпочити лікарям і підготувати більше ліжок", — сказав нардеп.

Радуцький підкреслив, що Україні досі вдавалося уникнути "колапсу медичної системи, яка означає колапс економіки".

"Колись ми говорили, що буде 5 тис. хворих на добу, і буде колапс, потім ми говорили, що колапс буде коли буде 9 тисяч, сьогодні ми маємо 11 тисяч, нам дуже важко, але колапсу немає і лікарі не виконують протокол медичного сортування, коли їм потрібно обирати, кому допомагати, а кому не допомагати. тобто колапс не настав", — сказав глава парламентського комітету.

Радуцький додав, що карантин вихідного дня дозволить "виграти час, перезавантажити ліжка і дати відпочити лікарям".

Нагадаємо, раніше в ефірі програми "Право на владу" глава парламентського комітету з питань здоровʼя нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький заявив, що умовою для тотального локдауну буде введення протоколу сортування хворих на COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua