• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

"Слугу" Богуцьку, що необережно висловилася про платіжки, висміяли в соцмережах

Нардеп "Слуги народу" Ліза Богуцька заявила, що комунальні тарифи в Україні принципово не змінилися і навіть трохи знизилися в порівнянні з 2018-2019 роками. Причому висновок вона цей зробила навіть не за власною квартирою, а за даними з соцмереж

Ліза Богуцька
Ліза Богуцька
Реклама на dsnews.ua

Про це Богуцька написала на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС",

"Зрада скасовується? Я ще не отримала платіжок за січень по комуналці. Але ось читаю стрічку і (О, жах!) тарифи принципово не змінилися. Багато пишуть, що в порівнянні з 18-19 рр навіть трохи знизилися" — написала Богуцька в Facebook .

Далі вона розвинула думку про те, що це заслуга Зеленського, яктй не тільки, мовляв, тарифи знизив, але і закрив "промосковські" телеканали Zik, Newsone і 112.

У коментарях користувачі здивувалися інформації депутата про те, що платіжки не підвищили.

"Ліза-Ліза .... Ви не отримали платіжки? А я отримала (в електронному вигляді вже є!). Опалення просто вбиває, ну і електрика .... Подивіться, будете неприємно здивовані".

"Єлизавета Петрівна! Таке враження, що живете ви на іншій планеті, а не у Вишгороді. Злетіло все: і тарифи не на копійки, і ціни на продукти, медикаменти... А рішення по "обмеженню" тарифів прийняті на 3 місяці, щоб замилити очі, а потім продовжити здирництво. Але не вийде — ціни вже перейшли межі доходів, терпіти далі нікуди".

"Нам прийшов рахунок за січень: опалення 2700, плюс комуналка 1500. Половину місяця у квартирі було 16 град, у деякі дні ходила по квартирі у шарфі і шапці, мерзли вуха та шия! У приватних будинках взагалі твориться з газом незрозуміло що: лічильник крутиться, як скажений, а тепла немає".

У відповідь на коментарі про підвищення тарифів нардеп попросила надіслати їй платіжки у приватні повідомлення.

Також вона здивувалася, що тарифи підняли з грудня.

Нагадаємо, з 1 січня в Україні зросли тарифи на газ і його транспортування, а також було скасовано пільгову вартість на 100 кВт електроенергії на місяць для приватних споживачів. У зв'язку із зростанням цін на комунальні послуги проходить низка протестів у різних регіонах, зокрема, на Харківщині, Полтавщині, Миколаївщині, Буковині, Прикарпатті, Закарпатті, Сумській, Чернігівській, Житомирській областях. Акції супроводжуються перекриттям автошляхів.

На позачерговому засіданні 18 січня Кабінет міністрів прийняв рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр. 19 січня НКРЕКП встановила граничний тариф на розподіл газу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua